.

.

UpBright 12V AC/DC Адаптер Компатибилен со HP Елити LM917A HSTND-3391-П 647282-001 647335-001 21.5 Widescreen LED LCD Монитор 649156-001 Резервни 649516-001 DC12V 12VDC 3А 12.0 V 36W Кабелот за Напојување

UpBright 12V AC/DC Адаптер Компатибилен со HP Елити LM917A HSTND-3391-П 647282-001 647335-001 21.5 Widescreen

DEN 1773.60
Износ

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 12 V AC / DC Адаптер Компатибилен со HP Елити LM917 A HSTND-3391-П 647282-001 647335-001 21.5" Widescreen LED LCD Монитор 649156-001 Резервни 649516-001 DC12 V 3000m A 12 VDC 3А 12.0 V 3.0 ЕДЕН 36 W Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ (НЕ за 19 V Верзија.).Up Bright Нова Глобална 12 V AC / DC Адаптер Компатибилен со HP Елити LM917 A HSTND-3391-П 647282-001 647335-001 21.5" Widescreen LED LCD Монитор 649156-001 Резервни 649516-001 DC12 V 3000m A 12 VDC 3А 12.0 V 3.0 ЕДЕН 36 W Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ (НЕ за 19 V Верзија.) CECCCROHS 100-240.

R

Им се допаѓа и на купувачите