.

.

fo sa RFID Контрола на Пристап на Тастатурата, IP68 Водоотпорен Метал Случај Една Врата Контрола на Пристап со 2000 Корисници/Електронска Заклучување/Излез Копче/Надвореш?

fo sa RFID Контрола на Пристап на Тастатурата, IP68 Водоотпорен Метал Случај Една Врата Контрола на Пристап

DEN 1082.16
Износ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Ниска потрошувачка на енергија, режим на струја е помала од 30m A, со заклучени тековната излез краток спој заштита.Може да се користат различни лозинка.Исто така, можете да ја отвори вратата со лозинка која не е поврзана со картичката.Опремени со IP68 водоотпорен функција(опционално), и силни и издржливи цинк легура позлата подесувате-доказ за домување, повеќе практични и сигурен.Со светлото копче и Прозрачна тастатурата за ноќта времето на употреба.Заврши програмирање од тастатурата, може да се користи како посебна тастатура.Поддршка Wiegand излезен интерфејс, Wiegand26 сигнал.Wiegand 26 текст за поврзување на надворешен читач, Wiegand 26 излез за поврзување со контролер.Спецификација : Материјал : Метал Боја : Како на сликата прикажани Изборен Тип : Универзална, водоотпорен(изборен) Оперативен напон : DC / AC 12 V / 24 V Quiescent Струја : 30m A Читање Опсег : 3-8cm Капацитет : 2000 корисници Прилагодливи Вратата Реле Време : 0-99 секунди Wiegand Интерфејс : Wiegand 26 Жици Врска : Електронска брава, излезете копчето, надворешни алармот, надворешен читач Водоотпорен Рејтинг : IP68 Амбиентална Температура : -25 ° C - 60 ° C Амбиентниот Влажност : 10%-90% Електрично Заклучување Излез : 3А Аларм за Излез : 20 A Излез Краток Спој Заштита Time : 100µS Отворање на Часови : 0~99 секунди (прилагодливи) Пакет Листа : 1 x Контрола на Пристап на 10 x лична Карта 1 x Завртка Пакет 1 x Упатството.

R

Им се допаѓа и на купувачите