.

.

IEI Меѓународни Електроника 2000E E стил на тастатурата

IEI Меѓународни Електроника 2000E E стил на тастатурата

DEN 3838.80
Износ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Една банда флеш планината дизајн.Позадинско осветлување појачани копчиња.Поликарбонат уреденост.Копче притиснете повратни информации преку sounder и жолти LED. # Изградена-во assignable sounder# Bi-боја Црвена/Зелена LED покажува реле статус# Внатрешна/Надворешна Употреба# Тастатурата Програмабилни# УЛ 294 Контрола на Пристап се наведени - (242 & СОНЦЕТО само)# 12-24 VDC/VAC - Авто напон сензори (AVS)# Димензии : 4.50” x 2.75” x 0.60. 2000 Серија e Стил Флеш-планината позадинско осветлување Пристап за Контрола на Тастатура.

R

Им се допаѓа и на купувачите