.

.

TYZK Микроскоп за Полнење 0.35 x 0.55 x X 0.7 0.8 X 1x 1.2 1.5 X X 2.25 x Trinocular Микроскоп Камера В Гората Адаптер Compatiblefor Микроскоп Леќа Адаптери (Боја : 1.2 X)

TYZK Микроскоп за Полнење 0.35 x 0.55 x X 0.7 0.8 X 1x 1.2 1.5 X X 2.25 x Trinocular Микроскоп Камера В Гората

DEN 6031.20
Износ

Изградба на материјал од не ' рѓосувачки челик.Telecentric оптика со слаба светлина дефицит.Parfocal со различни микроскоп цел леќи.Отворот целосно заедно со микроскоп цел излез ученик.Совршен микроскоп додатоци, таписерии изработка, може да се широко се користат во микроскоп.Со добра цврстина и стабилност.Можете да стигнат до нас во секое време за било прашање, а јас ќе достапна 24х7 да ви помогне, имаме добар ден.Тип на производ : Микроскоп Eyepieces Package incluede : 1 x В гората adapter Note : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

R

Им се допаѓа и на купувачите