.

.

USB C до 3.5 мм Аудио Адаптер за Samsung S21 Ултра OnePlus 9 Pro Џек за Слушалки DAC Hi-Res Слушалка USB Dongle C до Помошен Конектор за OnePlus 8T iPad Про Google Пиксели Галакси S21+ S20 FE Белешка 20 Ултра

USB C до 3.5 мм Аудио Адаптер за Samsung S21 Ултра OnePlus 9 Pro Џек за Слушалки DAC Hi-Res Слушалка USB Dongle

DEN 191.76
Износ

HIFI Аудио USB C Слушалки Адаптер : USB C до 3.5 мм Џек имаат моќен DAC Здраво Оие чип.Преферирана глеѓ жица е senselessly да надворешни влијанија и гарантира минимална јачина на косата.На DAC чип, исто така може да се конвертира дигитални аудио сигнали во аналогни аудио сигнали и одржување на оригиналниот звук на слушалки.Plug & Play USB C до Помошен Адаптер : ви Благодариме на USB C до 3.5 мм женски слушалка адаптер, вашиот USB C паметен телефон може да биде поврзан на слушалки, слушалки, звучници и други аудио уреди без 3.5 mm аудио џек, ви Овозможува да се слушне кристално јасен звук при слушање на музика/ упатување телефонски повик/ гледање на видеа.Идеален за џогирање, возење, пешачење и други вежби спортски активности.Издржливост & Компактен Дизајн : Тип C до Помошен Адаптер комбинација со полиран алуминиум легура школки и напредна плетенка најлон јакна.Само 16 cm долги, кој е компактен и практичен.Покрај тоа, пакетот вклучува СТП Кожа сметководствена торбичка, Заштита на вашата слушалки и аудио џек, тоа е доста удобен за складирање нив без заплитане.USB C до Џек за Слушалки Компатибилен Листата : најновите usb c аудио адаптер е компатибилен со i Pad Pro, i Pad Воздухот 4 Генерација и USB-C уреди како што се One Plus 9 Pro/ 9/ 8 T/ 8 Pro/ 8/ 7 T Pro/ 7 T/ 7 Pro/ 7/ 6 T, Samsung S21 Ултра/ S21 Плус/ S21/ S20 FE/ S20 Ултра/ S20 Плус/ S20, Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра/ Белешка 20/ Ное 10, Плус/ Забелешка 10, i Pad Воздухот 4-та Генерација, Google Пиксели 5/ 4 XL/ 4/ 3 XL/ 3/2 XL/ 2, Huawei P40 Про и повеќе.Она што Ќе Добиете : DAC USB C до 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер со Мини СТП Слушалка Сметководствена Торбичка x 1 и 180-Ден грижете се-слободен задоволство решение, цел Живот пријателски услуги на клиентите.Ако имате какво било прашање со овој usb c џек за слушалки, ве молиме не двоумете се да контактирате со AILZPXX Услуги на Клиентите vis-маил.Ние сме љубов да ги реши вашите проблеми.

R

Им се допаѓа и на купувачите