.

.

USB C до 3.5 мм Аудио Адаптер, USB C Слушалки Адаптер Hi-Res DAC USB Тип C до Помошен Dongle Аудио Кабел Кабелот за напојување за Samsung Galaxy S21 FE S20 Ултра Z 3 Пати iPad Pro Мини 6 на Google Пиксели

USB C до 3.5 мм Аудио Адаптер, USB C Слушалки Адаптер Hi-Res DAC USB Тип C до Помошен Dongle Аудио Кабел Кабелот

DEN 191.76
Износ

【Широк компатибилност】 usb-c до слушалки адаптер компатибилен со Samsung Galaxy S21 FE / S21 Ултра / S21 Плус / S21 / S20 / S20 FE / S20 Плус / S20 Ултра / Z Пати 3 / Z Флип 3, Google Пиксели 6 Про / 6 / 5 / 4 XL / 4, Еден Плус 9/9 Pro / 8 T / 8 Pro / 8 / 7 T Pro / 7 T / 7 Pro / 7 / 6 T, Huawei P40 Pro / P30 Pro / P20 Про, Huawei Колега 40 Pro / Mate 30 Pro/ Мате 20 Pro, i Pad Про 12.9, i Pad Про 11, i Pad Воздухот 4-та Генерација, i Pad Мини 6, Mac Book Pro, други телефони и таблети со тип c аудио конекција. 【Smart DAC Чип】usb c аудио адаптер имаат моќен Hi-Fi DAC чип.Внатрешноста се состои од високо квалитетни enamelled на жица, кој е senselessly да надворешни влијанија и нуди подобри бучава сузбивање & обезбедува стабилна аудио пренос на загуби.На Hi-Fi DAC чип, исто така може да се конвертира дигитални аудио сигнали во аналогни аудио сигнали и одржување на оригиналниот звук на слушалки. 【Супер Издржливост】usb c до џек за слушалки има корозија-отпорни на алуминиум домување и напредна плетенка најлон јакна.Се зајакне врските се направи тоа се повеќе издржливи и сигурни, дури и со чести свиткување во секојдневниот живот.Стандарден 3.5 мм аудио приклучок и usb c приклучок за стабилна врска и withstands повтори приклучување и unplugging. 【Plug & Play】Благодарение на usb c до помошен адаптер, вашиот usb c паметен телефон може да биде поврзан на слушалки, слушалки, звучници и други аудио уреди без 3.5 мм аудио приклучок.Секој пат кога ќе направи некој повик и да слушате музика, што ќе се слушне на кристално јасен звук.Идеален за поврзување на вашиот мобилен телефон за да уживате во музиката додека џогирање, возење или одење. 12cm долго, погодно да се носат дури и кога ќе ја ставам во вреќа без да се испреплетени. 【Она што ќе добиете за】1x usb c до аудио џек & 1x исклучителна пакување торба.AILZPXX нуди пријателска услуга за овој usb тип c слушалки адаптер.Ако имате било какви прашања во врска со оваа usb c џек за слушалки, ве молиме контактирајте не веднаш за задоволително решение.Ние сме тука да ви помогне и да се потрудиме да го реши вашиот проблем побрзо.

R

Им се допаѓа и на купувачите