.

.

ZKWSJNGD Отворен Фудбал Обука tabbing Скала Агилност Скала Обука Скала Брзина Скала Агилност Скала Обука Скала Сечење Чекор

ZKWSJNGD Отворен Фудбал Обука tabbing Скала Агилност Скала Обука Скала Брзина Скала Агилност Скала Обука Скала

DEN 866.40
Износ

Прилагодливи пластични рамен crosspiece, за да се осигура безбедноста.Издржливи најлон појас, може да се поврзе заедно на двата краја да го зголеми големина.Агилност скала може да ја подобри стапалото, глуждот и глуждот мускули, да растојание од самиот повредени долниот екстремитет.Оваа обука скала е идеален за скокање, трчање или одење обука, да се подобри брзина, агилност, координацијата и рамнотежата.Погоден за фудбал, рагби, тенис, безбол и други спортови.

R

Им се допаѓа и на купувачите