.

.

лична карта носителот Живот масна-површина на кожа имате Кученце Мачка Риба

лична карта носителот Живот масна-површина на кожа имате Кученце Мачка Риба

DEN 311.76
Износ

Производот е направен под висока температура.Направени од кожа.Држете го вашиот ID картичка, кредитна картичка и така натаму.Прилагодено Дизајн е прифатен.стп кожа.масна-појавија кожа фанки лична карта носителот треба со Кутре Мачка Риба.лична карта носителот Живот масна-површина на кожа имате Кученце Мачка Fishmade од кожа.Дизајн свој стил : 1. Фото дека за прилагодено дизајн треба да биде не помалку од 800*800.2. Во рок од 12 часа, ние ќе ви одговори.3. Ако дизајн задоволат вашата потреба, место ред.Било каков проблем на вашата нарачка, ве молиме cotact со нас.Најдолго време за испорака е 24 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите