.

.

adidas на Мажите Најважен 3-Ленти Качулка

adidas на Мажите Најважен 3-Ленти Качулка

DEN 648.00
Износ

70% Памук, 30% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Редовно одговара штрајкови удобно рамнотежа помеѓу лабава и сит.Кенгур џеб; Drawcord-прилагодлив худ; Ребрести полите.Долги ракави, со ребрести ракав.Ние партнер со Подобра Памук Иницијатива за подобрување на памук земјоделство на глобално ниво.Удобноста за надвор од полето на игра.Оваа качулка го чува едноставно со спортски 3-Ленти и мал лого.Кадифен француски фротир ткаенини се чувствува како мека крпа.

R

Им се допаѓа и на купувачите