.

.

Деца Тинејџери Тренерки Поставен Симпатична Зајаче 3D Печатење Долг Ракав Sweatshirt и Sweatpant Сетови 2 парчиња за Девојчиња Момчиња

Деца Тинејџери Тренерки Поставен Симпатична Зајаче 3D Печатење Долг Ракав Sweatshirt и Sweatpant Сетови 2 парчиња

DEN 407.76
Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Пакет содржи : 1 парче долг ракав sweatshirt + 1 парче jogger sweatpants.Материјал : 90% полиестер + 10% spandex, убав квалитет на ткаенина.Симпатична Цртан филм Bunnies деца дете sweatsuit поставени се мека, топла и удобна за носење.Повод : Ова sweatshirt облека, е совршен за деца повик, патување, одмор, активни спортови, училиште, lounging околу куќата, и сл.Големина на : Оваа tracksuits се вклопуваат од 5-14 години, мали или големи дете и тинејџерите.За одредени големини, ве молиме обратете се на големината на табелата во сликата.Ве молиме изберете соодветна големина пред да го купат.Најдобар Подарок : Симпатична Цртан филм Bunnies деца младите pullover блузи панталона облека се чувствуваат удобно и дише, умерена во дебелина, и да се задржи топло во пролет и есен, погодна за двете внатрешни и надворешни носат во сите годишни времиња.Тоа е одличен подарок за децата, на Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста и други спомен-фестивали.Дете Тренерки Поставите Предност - Умерена дебелина, меки и удобни допир, малку еластична, едноставна и практична, не е лесно да се намали, издржливи.- Лабава верзија овозможува на децата да бидат ослободени од ограничувањата во секојдневниот живот и спортот.- Модните трендови се многу погодни за секојдневна повик, партиски и други прилики.Применливи Scenarios1.За секојдневно носење, да шета и да патуваат, и дома носат.2.Детето joggers панталони тимови се погодни за и внатре и надвор се носат во сите годишни времиња.Перење Instructions1.Рака мие и во машина за миење.Не се впие за долго време.Не кајгана.2.Температурата на перење течни не треба да надминува 45o C.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите