.

.

Ернст Производство на 16-Алатка Клуч Коцки, Црвена и Црна (8530)

Ернст Производство на 16-Алатка Клуч Коцки, Црвена и Црна (8530)

DEN 277.20
Износ

Стандард цврсти пластични клуч организатор коцки, вклучува една црвена и една црна лента.Дизајниран за стандарден сет на 16 клучеви.Одлично за складирање во алатникот или на ѕидот; мерки 12.2 x 7.5 x 1.5 инчи (L x W x H).Може да биде инсталиран со двојно еднострани или магнетна лента (не се вклучени).На испробаните и вистински класик—на Ернст Клуч Организатор Лента е наменета за стандарден сет на 16 клучеви.Лесно се вклопат за повеќето големини.Одлично за чување во прозорецот или на ѕид.Може да биде инсталиран со двојно еднострани или магнетна лента.Гориво и растворувач отпорни.Направен во САД.Алатки не се вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите