.

.

Aedo медицинска Сестра Fanny Пак, медицинска Сестра Алатка Појас Старечки Торбичка Организатор на Повеќе Џебови половината торба за Завој Ножици Памук Брис Други Меди?

Aedo медицинска Сестра Fanny Пак, медицинска Сестра Алатка Појас Старечки Торбичка Организатор на Повеќе Џебови

DEN 215.76
Износ

полиестер, оксфорд и најлон. 【Премиум Квалитет на Материјали】Нашата медицинска сестра, која пак е направен од полиестер, оксфорд и најлон,трајни,светлина ,отпорен на вода и абење отпор. 【Повеќе Џебови】Оваа алатка половината торба има повеќе џебови кои можат да имаат сите потребни материјали - забелешки, ножици, маркери, термометар,пејџер,пенкала,стетоскоп,брише,рака sanitizer итн.Останете организирани и зачувајте го вашето драгоцено време и енергија.Така што можете да го потрошат на оние кои ви значат. 【Мултифункционален 1 x Пренослив и Прилагодливи Рамо Појас ; 1 x Пренослив и Прилагодливи Половината Појас ; 1 x Отстранлив Мали Лента за околу Рака ; 2 x Carabiner Метален Клип.Answer : ___________________________ Note : Само торба, медицински додатоци не се вклучени !. 1 x медицинска Сестра Fanny Пакет. 1 x Пренослив и Прилагодливи Рамо Појас. 1 x Пренослив и Прилагодливи Половината Појас. 1 x Отстранлив Мали Лента за на Рака. 2 x Carabiner Метален Клип.

R

Им се допаѓа и на купувачите