.

.

Шок Апсорбер, 4pcs Пред Задните 4WD Алуминиум Легура Амортизерите Шок Апсорбер ЦПУ Машински за Прецизност, За 1/10 коса црта 4x4, за Стампедо 4x4, за Rustler 4x4 VXL, Рели 4x4

Шок Апсорбер, 4pcs Пред Задните 4WD Алуминиум Легура Амортизерите Шок Апсорбер ЦПУ Машински за Прецизност,

DEN 402.96
Износ

CNC машински за Прецизност; Тешки добро за големи скокови.Внимание Pls : Овие шокови дојде без претходно подмачкана така бидете сигурни дека ќе добиете некои пред да ја инсталирате.Пакет се Вклучени : 2 x Легура Пред Шок Апсорбер (Вкупна должина : околу 100mm) Тешки добро за големи скокови.Боја : Достапен во црвена, темно сина, сива.Внимание Pls : Овие шокови дојде без претходно подмачкана така бидете сигурни дека ќе добиете некои пред да ја инсталирате.Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура, Plastic Color : црвена, темно сина, grey Front Шок Апсорбер : Вкупна Должина : Приближно) 100 mm Hole центар да дупка центар : Приближно) 90 mm Diameter : Приближно) 22 mm Rear Шок Апсорбер : Вкупна Должина : Приближно) 115 mm Hole центар да дупка центар : Приближно) 105 mm Diameter : Приближно) 22 mm Package се Вклучени : 4 Парчиња x Шок Апсорбер(две предни, две задните)1 Сет x Монтажа Screws Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

R

Им се допаѓа и на купувачите