.

.

1SMA-Женски Dual Band Антена За BaoFeng 888s УВ-5R токи-токи Радио Возило Автомобил

1SMA-Женски Dual Band Антена За BaoFeng 888s УВ-5R токи-токи Радио Возило Автомобил

DEN 184.56
Износ

Max.Моќност : 10 W.Отпорност : 50ohms.Магнет дијаметар : прибл. 30мм.Конектор : SMA-Женски.Должина : 3 метри.Спецификации : Max.Моќност : 10 WImpedance : 50ohms Magnet дијаметар : прибл. 30mm Connector : SMA-Female Length : 3 meters Antenna висина : околу. 140mm Frequency : 136-174 MHz 400-520 MHz Gain : 3.0 d BWeight : 46g Package Содржина : 1 PC SMA-Женски Антена За Bao Feng 888s УВ-5 R токи-токи.

R

Им се допаѓа и на купувачите