.

.

Тактички Антена Релокација Полнење (Зелено) - Компатибилен со Sepura Tetra SC20, STP, & STP8X Серија Радија

Тактички Антена Релокација Полнење (Зелено) - Компатибилен со Sepura Tetra SC20, STP, & STP8X Серија Радија

DEN 972.00
Износ

Произведено Во САД, Висок Квалитет на Сигналот на Антената Продолжување Кабел, без Грешки Инсталирате-Замена Гаранција. 3 Метарски Кабел Пократок/Потенки Мерач Кабли Достапни, SMA-TNC Конектори.Најниска Профил, Двојно Заштитените Оценет за Надворешна Употреба, За VHF, UHF, P25, & GPS.MOLLE Антена Торбичка : Безбедно на прикачите преку MOLLE ткаење техника.Висок Квалитет И Прилагодливи, Злато Позлатен Конектори & Бакар Core - Висока Спроводливост.Брз Исклучите Радио Адаптер, Десен Агол Конектор За Практично Уредување, Нема Алатки Потребни.Американската во сопственост/кој управува друштвото - Основана comms бизнис, Comm Опрема Снабдување com.Избегнувајте странство, лет преку ноќ компании.Ние стоиме зад нашите производи и гаранција.Загарантирана да ги собере & функција.Гаранција За Парите Назад.Докажано За Спроведување На Законот Одделение.Животот за Заштеда на Comms е наша специјалност.Компатибилен Со Sepura Tetra SC20, STP, & STP8 X Серија Радија.На Направени во U. S. A. Антена Релокација Комплет ви овозможува безбедно да се движи вашата антена на задната страна на вашиот оператор вест или ранец.Овој систем ќе ги подобри линија на сајтот комуникација и да престане радио антена од poking ти/пречеше вашиот периферна визија.Ова е наједноставниот систем со минимални точки на поврзување и низок профил, конектори.Тестирани и докажани во однос на другите брендови на пазарот.На А Р К. систем бара апсолутно никакви алатки и е инсталирана во секунди.За Брзо Исклучување функција ќе ви овозможи да ја напушти кабел за антена/торбичка монтирани на вашиот вест на сите времиња.За време на опрема, радио полнење, екипаж промени, радио може да се поврзе/исклучени до/од системот за помалку од 60 секунди.

R

Им се допаѓа и на купувачите