.

.

HiCat 3 Pack Силикони Тапа Extender Потоне се Справи со Extender,Безбедна Забава Тапа Продолжување Приврзаност и Одлични миењето Решение за Дете,Дете,Бебе и Деца,Добро Канализа?

HiCat 3 Pack Силикони Тапа Extender Потоне се Справи со Extender,Безбедна Забава Тапа Продолжување Приврзаност

DEN 311.52
Износ

УНИВЕРЗАЛ - со цел да се вклопат за повеќето конвенционални бања чешми, компатибилен со повеќето чешми на сите облици и големини.МАТЕРИЈАЛ - Изработени од еко-пријателски трајни силикони & пластика.BPA, ПВЦ и phthalate слободни.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Нема алатки или собранието е потребно.Едноставен за инсталација и отстранување, со не боли за вас или вашето семејство.За да приложите едноставно се притисне двете страни додека притискање на долниот размавта се отстрани од страна на ист начин.БЕЗБЕДНОСТ - На вода крак од славина е достапно за години, без да застане на столче што е опасно.Направи миење на рацете полесно и побезбедно.Лесно да се отстрани за чистење и машина за миење садови безбедно.Боја : Pbb-3 Пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите