.

.

FLGNNNG Туш Мат, Не се Лизга Бања Масажа Душеци за Бања, Темно Сива боја 30 x 16 Инчи, Бања и Када Мат (Пластика) (29.5 x 17)

FLGNNNG Туш Мат, Не се Лизга Бања Масажа Душеци за Бања, Темно Сива боја 30 x 16 Инчи, Бања и Када Мат (Пластика)

DEN 599.76
Износ

ТЕКСТУРА : текстура на оваа бања килим ќе се чувствувате одлично на долниот дел на нозете, како нога масажа сунѓер.ХИГИЕНА : два Пати посилен вода пропустливост од други килими.Забрзување на вода percolation може да се обезбеди вода нема заробени во килим.ПРОТОК на ВОДА : Брзо сушење и секогаш чист.НЕ се ЛИЗГА : Опремени со 8 вшмукување чаши на дното за да се обезбеди да туш или када мерење 29.5" x 17".Внимание : Вшмукување чаши се погодни за мазна површина, без текстура.ЧИСТЕЊЕ : Лесен за чистење и нега.Машина перат на деликатни циклус.Висат или стави на ѕидот да се исуши.Relax & Safe Your туш време не е ограничено за капење.Тоа е време каде што буквално се измијат ден на стрес, се опуштите вашето тело, како и вашите мисли.Тоа е зошто Туш Мат беше создадена..за да бидете безбедни сте ментално се избега додека туширање.Добие задоволство сега.Додадете Туш Тастатурата на вашата количка сега, а ти си само денови далеку од целосно сфатат задоволство само туш може да даде!.

R

Им се допаѓа и на купувачите