.

.

Playkidz Бања Играчка Мал Брод Воз Пакет на 9 Пластовидно Пластични Деца Tugboats за Кадата и Повеќе во 6 Бои Возрасти и До 3

Playkidz Бања Играчка Мал Брод Воз Пакет на 9 Пластовидно Пластични Деца Tugboats за Кадата и Повеќе во 6 Бои

DEN 239.76
Износ

Воведување на нашиот нов Playkidz Мал брод воз, вода играчки, совршен за вашето дете, момче или девојка, ангажирање на вашиот малку една активност, така што може да се чистат него/неа се вистински убаво и добро.Затегнување брод за кадата доаѓа со смешни се соочува и се нумерирани 1,2,3 за пребројување на гласовите што го прави повеќе привлечни и повеќенаменски за вашите деца за учење.Овие Бебе базен играчки се исклучително мала тежина и безбедно за вашето бебе.Играчка чамци за кадата, го прави вашето бебе во добивање на повеќе опуштено и пријатно бања.Подобрување на вашите деца имагинација.Квалитетот на пластична играчка чамци се увери и одржува до пазарот ниво што го прави издржливи и долготрајни.Учење со забава!нашите деца бања играчка е одлична за подводни бања и меурчиња игри.Чамци може да плови на вода.Тука доаѓа мал брод воз, choo-choo-choo.Сите на бродот оваа група од девет играчка чамци бои кои водат заедно да се направи воз на када време да се забавуваат.Дали вашиот малку што сака да се игра со чамци или воз.Сака да се поврзат и да се изгради, или само сака да зумирате работи преку вода, Овие деца бања играчки се сигурни да се биде хит.Секој пакет доаѓа со девет светло обоени играчка чамци, што ги прави одлични за настава бои, со цел, број признавање и пребројување на гласовите.Поврзувањето, scooping и фрлаат помогне во развојот на фината моторика вештини, премногу.Вашиот малку Капетан е во флота се третираат.Го прави голем роденден, и празник подароци.Тие се безбедни и ангажирање, кој не би сакал да се игра со нив!Стави овие на вода се игра играчки на страната на вашата када или ги донесе до базен или на плажа за големо искуство.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди квалитет на услугите.Безбедно и пријатно бања овие Брод бања играчки ќе го направи вашето бебе е бања пријатно и безбеден во исто време.Овие вода играчки може да се користи надвор, исто така, времето ќе се во плажа, мал базен или било каде во близина на вода Овие бања игра играчки да се совршено да се користи за funtips : да се спречи нечистотија во вашата вода бања играчки, соодветни средства за чистење и нега е потребно.Потрошувачка на вода : секогаш потрошувачка на вода надвор од Брод играчки По игра со нив.Контрола на влажноста : по бања пат, пак на фан да им помогне на играчки во сушење.Вие исто така може продавница за играчки во сува место надвор бањата.Даде играчки бања : периодично чистење на пластични бања играчки за да се заштити од нечистотија.За чистење на играчки, впие пред-изми играчки во решение на 3/4 чаша Кајгана (или 1 чаша оцет) и 1 за галон на вода за пет минути.По пет минути, стискаш вишокот на чистење решение од играчка и исплакнете ја темелно со топла вода.

R

Им се допаѓа и на купувачите