.

.

Издржливи Бања Килим Бања Мат Гејмер Живот Корални Сомот Бања Оркестарот Душеци со Не се Лизга Поддршка за Спалната соба Дома Декор Туш Подови Килим,15 x 25Inch

Издржливи Бања Килим Бања Мат Гејмер Живот Корални Сомот Бања Оркестарот Душеци со Не се Лизга Поддршка за

DEN 311.76
Износ

Материјал:Корални кадифе.Брза Вода Абсорбента:Бања килими се третираат со посебни техники за да апсорбираат вода и се суши брзо, со цел вашата бања далеку од вода, и се чува чист секој ден.Не се Лизга : задниот дел од ќебе Против пролизгување точка пластични дното дизајн, што не е лесно да се движите, да не му наштети на земјата, и е ефективно да не се лизга и носат-отпорни.Имајте на дното на килим за да се исуши.Лесен За Чистење : Машина за миење со ладна вода со благ детергент.Не користат хлор или кајгана.Собори сува на ниска топлина или да се постават за да се исуши.Боја ќе остане убав и жив да се дојде без разлика колку пати тие ќе бидат измиени и исушени!.Сервисот за Уверување:Ние се стремиме да се одржи на нашите производи на високо ниво на квалитет.Ако имате дополнителни прашања не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори на вашите и да ги реши тоа во рок од 24 часа.Материјал:Корални velvet100% машина washable The бања килими има Не се лизга поддршка што останува безбедно место.На трајни, не се лизга материјал обезбедува долготрајни перформанси.Тоа сигурно костец подот, држејќи го килим во посакуваното место.Бања мат ќе се впие до вода брзо, а исто така одржување на подови суви и чисти.Заштитете го вашиот подови од капе вода кога излегов од туш или када со оваа супер абсорбента мат.Тоа е издржлив и беше наменета за долготрајна употреба.Услуги на клиентите Assurance We се стремиме да се одржи на нашите производи на високо ниво на квалитет.Ако имате дополнителни прашања не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори на вашите и да ги реши тоа во рок од 24 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите