.

.

Поларните Кит 2 Лосион и Тело, Спреј Стојат Организаторите Фах Перат Водоотпорен Вметнете за Дома Бања Спалната соба Канцеларија 6 x 6 x 2 Инчи 6 Слотови Црна 2pc Пар Сет

Поларните Кит 2 Лосион и Тело, Спреј Стојат Организаторите Фах Перат Водоотпорен Вметнете за Дома Бања Спалната

DEN 2095.20
Износ

Контрола на лосион и тело, спреј хаос во вашиот дом, спална соба, бања или канцеларија со премиум Поларните Кит Фиока Лосион и Тело, Спреј за Организаторот.Вклучува 2 црна висока густина пена организаторите (секоја со 6 прегради).Направи оптимално користење на вашите скапоцени простор, и да ја задржите вашиот често се користат спрејови и лосиони уредно, организирани и сите во лесно да се достигне.Идеална за дома, канцеларија, спална соба, бања и повеќе, овој прекрасен штанд ќе се задржи сето тоа убаво и уредно на вашиот гардеробер, countertop или суета.Направени од елегантен лесни уште трајни висока густина водоотпорен црна пенлив материјал.Оваа прекрасна организатор е не се лизга, анти-штракаат и супер лесно да се чисти (исплакнете го надвор, или измијте го во горниот решетката на вашата машина за миење садови).Мерки на околу 6" x 6" x 2".Контрола на лосион и тело, спреј хаос во вашиот дом, спална соба, бања или канцеларија со премиум Поларните Кит Фиока Лосион и Тело, Спреј за Организаторот.Вклучува 2 црна висока густина пена организаторите (секоја со 6 прегради).Направи оптимално користење на вашите скапоцени простор, и да ја задржите вашиот често се користат спрејови и лосиони уредно, организирани и сите во лесно да се достигне.Идеална за дома, канцеларија, спална соба, бања и повеќе, овој прекрасен штанд ќе се задржи сето тоа убаво и уредно на вашиот гардеробер, countertop или суета.Направени од елегантен лесни уште трајни висока густина водоотпорен црна пенлив материјал.Оваа прекрасна организатор е не се лизга, анти-штракаат и супер лесно да се чисти (исплакнете го надвор, или измијте го во горниот решетката на вашата машина за миење садови).Мерки на околу 6" x 6" x 2".

R

Им се допаѓа и на купувачите