.

.

WSLWJH Бања Полица Бања Полица Партиција Бања Полица Бања Туш Полица Алуминиум Бела Бања Агол Полица на Ѕидот Монтирани Црни Алуминиумски Кујна Складирање Носителот

WSLWJH Бања Полица Бања Полица Партиција Бања Полица Бања Туш Полица Алуминиум Бела Бања Агол Полица на Ѕидот

DEN 1320.00
Износ

Број на Нивоа : две слој.Инсталирајте Стил : Гром Вметнување Тип.Тип : Бања Полиците.Поставена : АГОЛ.Материјал : Алуминиум Легура.Број на Нивоа : две слој Инсталирате Стил : Гром Вметнување Тип Тип : Бања Полици Монтирани : АГОЛ Материјал : Алуминиум Легура.

R

Им се допаѓа и на купувачите