.

.

Елегантен Декор VF-1010 Една Бања Суета Сет, 24, Антички Бела/VF-1010

Елегантен Декор VF-1010 Една Бања Суета Сет, 24, Антички Бела/VF-1010

DEN 3185.76
Износ

Мермер countertop.Порцелански потоне.Направен од Цврсто дрво и МЕДИЈАПАН.Молитва и чувство на класичен стил и убавина, оваа "Danville" мермер-на врвот суета во рака насликани Антички Бела ќе зрачи opulence благодатта и во секој дом или канцеларија бања!се одликува со природен кристално бели мермерни countertop, овална бели порцелански под планината потоне, раскошна Полињата и цветни резба низ кабинетот, како и ornately се сврте и врежан, цврсто дрво пунџа нозе и антички бронза заврши вратата копчиња.Елеганција воплотениот!мерења : W24" x D22" x H36" природни кристално бели мермерни countertop пред-drilled Тапа дупки, 8" се шири бели порцелански под планината потоне антички бронза заврши вратата повлекува 1 врата, 1 полица изградени во внатрешноста на печката-сушени цврсто дрво и МДФ чешми прикажана не се вклучени.Доаѓа целосно собрани со стручно конструиран за пакување.

R

Им се допаѓа и на купувачите