.

.

Esi Propolaid Lip Balm Стап

Esi Propolaid Lip Balm Стап

DEN 384.48
Износ

И да Propolaid lip balm Мед Lip Balm формулиран со природни состојки како што се прополис, алое вера, teatree масло, витамин Е, Има хранлива, навлажнувачки и заштитни daaggressioni надворешни (сонце, ветер), во вкупно за безбедност, во сите годишни времиња.Заштита од сонце фактор SPF20. Тоа не содржи бои, конзерванси, parabens и SLS.Противалергиски, dermatologicamentetestato.Надворешна употреба.Се држи подалеку од топлина.Компоненти Прополис; алое вера; масло од чајно дрво; витамин Д; SPF20. Формат Стап 5.7 ml.

R

Им се допаѓа и на купувачите