.

.

Новогодишната ноќ Партија Материјали 2022, Злато 2022 Среќна Нова Години Писмо 4Pcs Партија Црни Кутии за Црното Злато Тема новогодишната ноќ Партија Декорации

Новогодишната ноќ Партија Материјали 2022, Злато 2022 Среќна Нова Години Писмо 4Pcs Партија Црни Кутии за Црното

DEN 503.76
Износ

Премиум Квалитет : Нашите балони кутии се направени на премиум дебели cardstock, безбедно и нетоксичен.На балони кутии се многу разноврсна, лесни, и може да се користи одново и одново да се создаде еден на еден вид партија прикажува.Пакет се Вклучени : 4 парчиња 11.8" среќна нова година, црна и златна балони хартија, кутии, 1 сет "среќна нова година 2022" златно писмо, балони не се опфатени!.Повод : Идеален за новогодишната ноќ партија позадина украси.Тоа е подобро да се направи нова година балон гарланд да ги додадете овие балон кутии, тие ќе ви донесе нови години атмосфера.Рециклираат и Лесен за Користење : кутии поклопени пред да отворите пакет, тоа е многу лесно да се соберат и расклопување во само неколку минути, и тие се рециклираат.Можете да ги зачувате за вашата следна партија или настан.DIY Дизајн : може да DIY со црното злато балони или балон гарланд лак за полнење, која ќе го направи вашиот нов години партија повеќе фантастичен.Балони не се incleded.Новогодишната ноќ Партија Материјали 2022, Црното Злато Среќна Нова Години Писмо 4 Pcs Партија Кутии за Црното Злато Тема новогодишната ноќ Партија Украси Пакет се Вклучени : 4 парчиња 11.8" среќна нова година, црна и златна балони хартија, кутии, 1 сет "среќна нова година 2022" златно писмо, балони не се вклучени!Повод : Идеален за новогодишната ноќ партија позадина украси.Тоа е подобро да се направи нова година балон гарланд да ги додадете овие балон кутии, тие ќе ви донесе нови години атмосфера.Рециклираат и Лесен за Користење : кутии поклопени пред да отворите пакет, тоа е многу лесно да се соберат и расклопување во само неколку минути, и тие се рециклираат.Можете да ги зачувате за вашата следна партија или настан.DIY Дизајн : може да DIY со црното злато балони или балон гарланд лак за полнење, која ќе го направи вашиот нов години партија повеќе фантастичен.Балони не се incleded.

R

Им се допаѓа и на купувачите