.

.

Lnrueg француски Barrettes Срцето Гроздобер 2 ПАРЧИЊА Celluloid Автоматско губење на Косата Клипови Вилица Barrette за Жена

Lnrueg француски Barrettes Срцето Гроздобер 2 ПАРЧИЊА Celluloid Автоматско губење на Косата Клипови Вилица

DEN 287.52
Износ

Прилики : На модата автоматско губење на клипот е совршен за секојдневно носење, партија, церемонии, birthday (роденден), банкет, клуб, итн.Француски barrettes еден големина : W*H за : 8.5*3.3 cm(3.35*1.3 во).Тема : француски barrettes може да се одржи вашата коса во одвива добро и nonslip, совршен за дебели, тенки, кадрава или права коса.Материјал : пролет коса клип е направен од ацетат лист, лесни и трајни производи за употреба.Декорација : косата barrettes ги собере различни видови на облека, бои косата и фризури, што можете повеќе атрактивни.Автоматско barrette боја : Multicolor Spring коса клип материјал : Ацетат sheet French barrettes еден големина : W*H за : 8.5*3.3 cm(3.35*1.3 во)Пакетот вклучува : 2 x француски barrette(2 бои)Напомена : - ве Молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including2 x француски barrette(2 бои).

R

Им се допаѓа и на купувачите