.

.

Plantronics Heaset Батеријата

Plantronics Heaset Батеријата

DEN 1198.80
Износ

Пакет Димензии : 6.9 L x 0.3 H x 5 W (инчи).Пакет Тежина : 0.1 фунти.Земја на Потекло : Мексико.Тип на производ : Слушалки батеријата.Главните Карактеристики Примена/Користење : Слушалки Батеријата Големина : Комерцијален Батеријата Големина На Компатибилност : Plantronics Savi Слушалки : W440, W440-M, W740.

R

Им се допаѓа и на купувачите