.

.

Соларни Пренослив Апарат 20000mAh, Anyzoo Моќ Банка со Надворешни Соларна Батерија Панели, Батерија Пакет со Двојна влезови & Излези Компатибилен со мобилни телефони

Соларни Пренослив Апарат 20000mAh, Anyzoo Моќ Банка со Надворешни Соларна Батерија Панели, Батерија Пакет со

DEN 311.76
Износ

【20000 m Ah Голем Капацитет Моќ Банка】 : Пренослив апарат 20000 m Ah капацитет моќ банката може да го полните Телефонот 11 5 пати, i Phone 12 Про 4 пати, Samsung Галакси Забелешка 20 3 пати, i Pad Про 2,5 пати, и да се префрлате 3 пати. 【Двоен Влез И Двојна Излез】 : Двоен режим на usb на излезот пристаништа ќе ви овозможи да ја полните два уреди во исто време, и ефикасно да се распредели до 5v 2.1 тековната излез за сите поврзани уреди, и полнење ефикасно; двоен влез порта тип ц и микро USB може да користите 5v 2a полначот и кабел за полнење себе. 【Безбедност Сертификација】 : Нашата батеријата пакет материјали имаат положено CE, УЛ, FCC, ROHS, ОН и други сертификати, обезбедувајќи одлична заштита за вас и вашиот опрема; вграден во високо-квалитетни литиум полимер батерии и заштитните уреди за заштита на вашата опрема од влијанието на прекуструјна, прегревање и преполнувањето е безбеден и сигурен. 【Отворено Соларен Полнач】 : Тоа е погодно за да го носат во текот на активности на отворено, како што се кампување, велосипед, риболов, патување, и на плажа.Поради нестабилна фактори на сончева светлина интензитет и соларен панел конверзија стапка, тоа може да потрае долго време да се користи соларни панели за полнење да се појави на пренослив апарат; затоа, ние препорачуваме на главниот начин да се наплатат на Власта Банка е преку USB и само користење на соларната енергија во итни ситуации Полнење функција. 【Она што Ќе Добиете за】 : 20000m Ah преносни држачи за соларна енергија банка, микро USB кабел за податоци, прирачник за корисникот.Ако имате било какви прашања, ве молиме e-mail на нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа, ви благодариме!.

R

Им се допаѓа и на купувачите