.

.

Нови 2500mAh TLi020F1 Батеријата,SHENMZ Замена на Батеријата за Алкател TLi020F1 еден Допир поп 2 5042d C7 OT 7040 7040D TLi020F2 Жестока 2 A564C

Нови 2500mAh TLi020F1 Батеријата,SHENMZ Замена на Батеријата за Алкател TLi020F1 еден Допир поп 2 5042d C7

DEN 4559.76
Износ

Надгради Батеријата ➤100% Нови ажурирани батеријата за Алкател TLi020 F1 Користи Одделение А+ батеријата клетки со CE, и ROHS уверение, Секоја батерија доаѓа со тестирани под строга контрола на квалитетот стандард, и е изградена-во IC чип да се спречи, од над-полнење, над-греење и други дефекти.Тоа ќе ви даде до 800+ наполнет циклуси со голема брзина и ефикасна наплата.Компатибилност ➤Оваа Ажурирана За Алкател TLi020 F1 Замена на Батеријата Компатибилен со Alcatel TLi020 F1 J720 T J726 T Алкател еден допир поп 2 5042d C7 OT 7040 7040 D TLi020 F2 7040 T 7040 N 7040 Жестока 2 A564 C Поп.Лесна Инсталација ➤Оваа Ажурирани Замена на Батеријата, Лесна инсталација, Со иста големина како вашата оригинална TLi020 F1 / TLi020 F2 батеријата, подобро висок капацитет копија на батеријата на вашиот паметен телефон.Топло Совети ➤ве Молиме да забележите дека користите сите на моќта на батеријата за првите три пати пред полнење, а потоа преземаат целосна наполнетост, така што батеријата може да се постигне оптимален ефект на користење.Ве молиме запомнете дека неговата целосна изведба и долговечност е само постигнати по 3 до 5 комплетни циклуси на полнење и празнење. 24 Месец Услуга ➤За Надградена Алкател TLi020 F1 батеријата е тестирано под строга квалитет-контрола стандард.Ако не сте 100% задоволни со вашата батерија за замена,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail!Пакетот вклучува : 1 x 2500m Ah Висок Квалитет за Замена на Батеријата.Нови 2500m Ah Висок Квалитет Најдобри Замена Battery Compatible Модели : За Алкател TLi020 F1 / TLi020 F2.Спецификација на производот : - Капацитетот на Батеријата : 2500 m Ah - Батерија Тип : Li-Ion - Напон : 3.85 V. - Watt-hour : 9.62 Пот. - Тестирано под строга квалитет-контрола стандарди, CE, и ROHS уверение. - Користи најновата Литиум Јонска батерија технологија. - Интегрирани microchip го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата. - Најдобра Замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор .Она што Ќе Добиете : 1x 2500m Ah Висок Квалитет Замена на Батеријата, ❤❤ Употреба на Совет ❤❤ : Во првиот почетокот, ве молиме да го користите до сите енергијата на батеријата додека телефонот се исклучува автоматски, тогаш задолжен за до 8 часа, повторете го ова 3-5 пати, така што батеријата може да се постигне оптимален ефект на користење.❤❤24 Месец Услуга❤❤▶Клиентите се најважни за нас !!!Така можете да контактирате и со нашите друштво од страна на e-mail доколку имате било какви проблеми.Ние веруваме дека Нашите производи може да донесе повеќе удобноста на вашиот живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите