.

.

LIYUEJING Коленото Заедничка Поддршка, Сунѓерот Задебелување Топло Анти-Судир Спорт Фитнес Коленото Влошки - Mountaineering Фитнес Ролери Ролери (Пар),Црна,L

LIYUEJING Коленото Заедничка Поддршка, Сунѓерот Задебелување Топло Анти-Судир Спорт Фитнес Коленото Влошки

DEN 390.00
Износ

Висока густина анти-судир сунѓерот : флексибилни висока густина сунѓер, моќна заштита, стил и форма, добро деформација и еластичност, обезбедувајќи поголема флексибилност и заштита за време на вежбање.Шифрирана плетенка коленото заштитник : дебела страна, удобен за носење, висока памук содржина, и доволно еластичност.Исклучителна ивица процес : исклучителна ивица процес, ефикасно мешање на сплетам коленото-подлога и анти-судир сунѓер - тело, флексибилни и слободни.Супер еластичен, сите круг заштитна ткаенини : одберете супериорен материјали, еластичноста на кожата, супер силна жилавост, лесно да се носат, удобен за носење, одлична одредување ефект, разумни структура дистрибуција, не е лесно да се деформира.Олеснување и поддршка : Ублажување на хронична и акутна болка во коленото поврзани со артритис, напнатост, sprains и замор; идеален за пост-оперативно рехабилитација или за вежбање како што се пешачење, планинарење, голф, велосипедизам и повеќе.Име на производ : Сунѓерот Kneepad Product број на модел : 558#Производ големина : S, M, LProduct спецификации : еден пар на two Product материјал : високо еластична свила, латекс свила, еластична, висока густина враќа sponge Scope на примена : фитнес опрема, спортски заштитна опрема додатоци, нога кошница спорт, спортски велосипедизам, спортски трендови, боречки вештини на самоодбрана, местото забавен опрема, здравствени масажа, танц спорт, спортски риболов, водење спорт, пешачење кампување, снимање спорт, пинг Пердув тенис, музички инструменти, снегот спортски, спортот на отворено кеси, фитнес и телото, шах и забава, екстремни challenges How да се утврди позицијата на ногата обемот на мерење?1. Ве молиме да се релаксираат и исправете вашата legs2. Земете центарот на коленото менискус како појдовна точка и го преведе до 8cm.Мерка вашиот коленото обемот и користат податоци за да ги собереш на правото kneepad.

R

Им се допаѓа и на купувачите