.

.

Софтбол Табела Светилка Едноставна Ноќни Ноќ Светлина за Домашна Канцеларија Dorm Биро Оркестарот

Софтбол Табела Светилка Едноставна Ноќни Ноќ Светлина за Домашна Канцеларија Dorm Биро Оркестарот

DEN 1975.20
Износ

Оваа мала маса светилка е направен од пластика и има класичен долго изглед.Тоа го прави вашиот дом убава и шармантна, и веднаш се подобрува нејзината убавина.Совршена големина не е премногу рапава, во голема мера заштеда на простор, мал и лесен, лесен за носење, поставен каде што е потребно, и многу издржливи.Нашата мала маса светилка има 2 светлината режими, која може да се прилагоди по волја.Кога ќе се разбудите во текот на ноќта или си играат со вашиот мобилен телефон, оваа мала маса светилка е светла доволно да ги води темно, но нема да го наруши вашето семејство спиење.Ноќ светлина димензии : должина : 7.5 cm/3 инчи, ширина : 7 см/2.8 инчи, висина : 13 cm/5.1 инчи, имајте на ум : овој производ бара 3 ААА батерии.Не батерија.Шармантен и слатката мала маса светилка може да биде поставен во купатило, ходник, спална соба, гостинската соба, кујна, канцеларија, дом, бар, бар, хотел, farmhouse, куќа за одмор или каде и да ви треба водич светлина.Тоа е совршен подарок за пријатели, родители и колеги.Големината податоците се добиени од страна на прирачник за мерење.Нормално е дека грешката е во рок од 1cm.Ако сте го купиле нашите производи мала маса светилка, ако имате било какви прашања во текот на процесот на, ве молиме слободно да ни e-mail, ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

R

Им се допаѓа и на купувачите