.

.

4RR Земјата Црвено (Темно Хена Црвено) 4.40 fl. Унци

4RR Земјата Црвено (Темно Хена Црвено) 4.40 fl. Унци

DEN 506.88
Износ

ПОСТОЈАНА БОЈА на КОСАТА : Боја на Природата ќе се обезбеди максимална боја перформанси и до 100% сива покриеност и да даде долготрајни резултати со својата единствена патентирана формула. 95% ПРИРОДНО ИЗВЕДЕН СОСТОЈКИ : Ова боја на косата е внимателно развиена со над 75% сертифициран органски и 95% природно изведен состојки, нежно да го негуваат и штитат вашата коса за нежно, дома боење на косата.ЗДРАВА КОСА : Во Боја од Природата, ние бидете сигурни дека сите наши постојан дом коса бои содржат најниско можно ниво на PPD и да остане амонијак, paraben и resorcinol слободни, па затоа вашата коса може да изгледа и да се чувствува gorgeously здрави.ДОСТАПНИ ВО 23 БОИ : Ние имаме 23 прекрасни нијанси од црна, кафеава, црвена и русокоса, не е Боја на Природата сенка за сите, плус нашиот дом коса бои се intermixable, па можете да откриете нарачана сенка која работи само за вас.ТОП СОВЕТ : Боја на Природата постојан нијанси ќе се земе вашата коса било која нијанса потемна и ќе го подигнете вашата коса по една сенка.Да најдете вашата совршена Боја на Природата боја користат нашите сенка опсег, одберете боја што ја претставува вашата природна боја на косата.Изберете било која боја во рамките на таа сенка ниво, секоја нијанса потемна, или до една сенка полесни.Crystl Stk Deod, Пресврт-Up.На ветер : ве Молиме следете ги дадените инструкции.Состојки : Fit & Свежи Тело Лента Мерка, Заклучување со Pin и притиснете го Копчето за Retraction.Предупредување : Внимание : Овој производ содржи состојки кои може да предизвикаат иритација на кожата на одредени поединци и прелиминарен тест според приложените упатства треба прво да се направи.Овој производ не смее да се користи за боење на трепки или веѓите.Да го стори тоа може да предизвика слепило.Подготовката може да предизвика сериозна воспаление на кожата кај некои лица, и прелиминарен тест секогаш треба да се направи за да се утврди дали посебна чувствителност постои.Да се направи тестот, една мала област на кожата зад себе.

R

Им се допаѓа и на купувачите