.

.

Tcombo Потресени Црна Американското Знаме - САД Bodysuit

Tcombo Потресени Црна Американското Знаме - САД Bodysuit

DEN 190.80
Износ

100% Памук.Предвремени затворање.Не Железо.Во потрага за совршен onesie да го прослават 4ти јули?Не гледам подалеку!Оваа гроздобер Потресени Црна Американското Знаме - САД Bodysuit е удобно, удобен начин за вашето дете да се изразат себеси.Дали купување син, ќерка, или внук можете да бидете сигурни да се стави насмевка на нивното лице.Дизајнот е отпечатена на меки, удобни, 100% чешлани ringspun памук bodysuit.Оваа неверојатна onesie ќе стане главен во вашето дете гардероба.Карактеристики 1 × 1 бебе rib и етапни рамената за да се направи полесно за многу пати на ден родители промена на бебешка облека. *ГОЛЕМИНАТА и БОЈА* : погледнете големината на табелата обезбедени (*последната слика*) пред да го купат за точно големината спецификации.Ако сте меѓу големини, или ако сте во потрага за отворени се вклопуваат, ве молиме да ги нарачате на следниот големина нагоре.Исто така, ве молиме имајте во предвид дека, врз основа на различни компјутерски монитори, облека бои може да се разликува малку од сликата.Достапен во големини Новороденче-24 Месеци. *ОБЛЕКА НЕГА* : Целосно Машина мие - Миење на внатрешноста во ладна вода, собори сува на ниска температура (се препорачува да се откажам сува).Не железо директно на или на задната страна на графички себе за да се обезбеди траен печати. *ЕКСКЛУЗИВНА TCOMBO ДИЗАЈН* : Професионално дизајниран и печатени исклучиво од страна на Tcombo, Inc.во Соединетите Држави.Во потрага по други графички кошули или различни облека?Ние го носат облека за целото семејство!Едноставно кликнете на нашиот бренд име погоре, или пребарување "Tcombo" да се најде нашиот целокупен производ линија на, вклучувајќи ја и нашата популарна, најдобро продаваните предмети!Овој објект не е поврзано со било која постоечка интелектуална сопственост или трговска марка, освен ако наведени во Опис на Производот.Во потрага за совршен onesie да го прослават 4ти јули?Не гледам подалеку!Оваа гроздобер Потресени Црна Американското Знаме - САД Bodysuit е удобно, удобен начин за вашето дете да се изразат себеси.Дали купување син, ќерка, или внук можете да бидете сигурни да се стави насмевка на нивното лице.Дизајнот е отпечатена на меки, удобни, 100% чешлани ringspun памук bodysuit.Оваа неверојатна onesie ќе стане главен во вашето дете гардероба.Карактеристики 1 × 1 бебе rib и етапни рамената за да се направи полесно за многу пати на ден родители промена на бебешка облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите