.

.

GELTDN Мажите Долго Памук Mens Термички Панталони Дише Термо Облека Есен, Зима и Топло, Термо долна облека Homewear Пижами (Боја : Б, Големина : L Код)

GELTDN Мажите Долго Памук Mens Термички Панталони Дише Термо Облека Есен, Зима и Топло, Термо долна облека

DEN 6326.64
Износ

Високо-квалитетни материјали : користење на високо-квалитетни памук полиестер, меки и удобни, кожни-пријателски, топло и издржливи, хигиенски и удобно.Проширува корселе дизајн : добар еластичност, мека и unconstrained, лесно да се стави на и полетување, и не е лесно да се деформира.Топло-водење дизајн : долниот дел од панталоните нога е дизајниран со еластичност за да се спречи виткање, во близина на глуждот, и ефикасно да се задржи топло.Повик за сите-одговара : погоден за патување и разни отворено спорт, а исто така добар избор за секојдневно носење.Погодна за возрасни мажи.Совршен подарок : совршен подарок за дечко, сопруг, татко или пријател на Нова Година е Ден и Денот на Вљубените.Describe High-квалитетни материјали : користење на високо-квалитетни памук полиестер, меки и удобни, кожни-пријателски, топло и издржливи, хигиенски и удобно.Проширува корселе дизајн : добар еластичност, мека и unconstrained, лесно да се стави на и полетување, и не е лесно да се деформира.Топло-водење дизајн : долниот дел од панталоните нога е дизајниран со еластичност за да се спречи виткање, во близина на глуждот, и ефикасно да се задржи топло.Повик за сите-одговара : погоден за патување и разни отворено спорт, а исто така добар избор за секојдневно носење.Погодна за возрасни мажи.Совршен подарок : совршен подарок за дечко, сопруг, татко или пријател на Нова Година е Ден и Денот на Вљубените.Specification Color како shown Material : 80% памук + 20% polyester Package вклучува : панталони*1pc Notice : Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.Поради прирачник за мерење, ве молиме да дозволи отстапување од 1-3 cm The Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме да се спореди со детални големина пред купување.Поради прирачник за мерење, ве молиме да дозволи отстапување од 1-3 см.

R

Им се допаѓа и на купувачите