.

.

Телефон Случај за Nokia T20 (10.4) со [1 X Калено Стакло Екран Заштитник], HHUAN Јасно Меки Силиконски Браник Капак, за Nokia T20 TPU Shockproof Школка - Ѕвезденото Небо

Телефон Случај за Nokia T20 (10.4) со [1 X Калено Стакло Екран Заштитник], HHUAN Јасно Меки Силиконски Браник

DEN 405.36
Износ

1️⃣[Компатибилен уред] : Дизајнирани за Nokia T20 (10.4"), случај + калено стакло филм.Сите пристаништа, копчиња и линкови на телефонот може да се пристапи без демонтажа. 100% поддршка за безжично полнење. 2️⃣[Случај Материјал] : Погоден за Nokia T20, телефонот случај е направен од високо-квалитет меки силиконски, која има исклучително висока цврстина, се еколошки и го спречува yellowing и промена на бојата.Може ефикасно да се спречи гребнатини, испакнатините, нечистотија и секојдневно носење. 3️⃣[Лесен и Удобен] : Погоден за Nokia T20, надградена заштитни случај е ултра-тенок и лесен, со исклучително висока отпорност, додека, исто така, обезбеди голема флексибилност.Користете една страна да се направи себе си удобно, телефонот нема да падне случајно, со што ќе гол метал искуство. 4️⃣[Калено Технологија] : Калено подобрена технологија, научно enhanced експлозија-доказ, непрекинато рабовите, и цврстина доволно за да се достигне 9 H.Спречување на екранот од пука и нула-доказ.Ултра-тенок дизајн може да обезбеди 100% екран на допир за ефект за Nokia T20. 5️⃣【360° заштита】 : Случајот + калено стакло со некоја заштитна фолија, на четирите агли на случај се обвиткани со шок апсорпција, и поставените заштитни раб.На заштитна фолија може да се спречи екран од гребење и да експлодира.Со hydrophobic и oleophobic слој, тоа може да се намали на 100% на дамки и отпечатоци од прсти и е лесно да се чисти.Обезбеди 360° заштита за Nokia T20. Погоден за Nokia T20 (10.4 инчи) меки силиконски мобилен телефон случај.Боја : транспарентна-различни модели за да изберете од Материјал : меки силиконски TPU+калено стакло-безбеден и еколошки Заштита покрие карактеристики : →Лесни и меки : ултра-тенок случај, рационализација, лесни случај нема да додадете која било тежина на телефон, обезбеди посилен стисок за телефонот, а една страна го прави да се чувствуваме удобно.Високо флексибилен мобилен телефон случај нема да бидат деформирани по повтори отстранување и замена. →Лесно да се чисти : површината на случај има hydrophobic и oleophobic слој, кој може да се спречи дамки од масло, дамки од вода, отпечатоци од прсти од нарушувањето на телефон, заштита на телефонот да бидат погодени, и направете го телефонот изгледа почисто. →Заштита перформанси : Направен од високо-квалитет TPU материјал, еколошки, безбедно и безопасно.Производот е не се лизга функција, која може да се заштити вашиот телефон од капки и влијанија.Четирите агли се анти-капка заштита, и поставените заштитни раб може да се заштити телефонот екран и камера.Зајакнато стакло екран заштитник упатство за инсталација : 1. Користете влажно чистење избрише за да ја исчистите екранот 2. Користете сува крпа за да ја исуши екранот на телефонот 3. Користете налепници за да се отстрани прашина од екранот на телефонот 4. Усогласување на заштитна фолија со екранот на телефонот, тој автоматски ќе го апсорбира екран.Пакет содржина : 1 * за Nokia T20 случај. 1 * Калено стакло екран заштитник 1 * Професионално чистење комплет добра услуга механизам : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Јас ќе ви дадам задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ние се стави задоволството на клиентите прво и ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.Ви посакувам среќен шопинг!.

R

Им се допаѓа и на купувачите