.

.

X-DREE лента со алатки Фиока од не ' Рѓосувачки Челик за да се Префрлате Latch Кутија Фати Hasp Главен 40mmx20mmx15mm(Caja de herramientas Cajón де acero inoxidable Toggle Latch Кутија Фати Hasp Grapa 40mmx20mmx15mm

X-DREE лента со алатки Фиока од не ' Рѓосувачки Челик за да се Префрлате Latch Кутија Фати Hasp Главен 40mmx20mmx15mm(Caja

DEN 172.80
Износ

Главната Боја : Сребро Тон; Димензии : 40 х 20 x 15mm/1.6" x 0.8" x 0.6"(L*W*H).Монтажа База Дупка Големина : 3 x 14mm/0.12" x 0.55"(Кол*Растојание); Плоча Димензии : 12 x 22 x 12mm/0.47" x 0.9" x 0.47"(L*W*H).Плоча Дупка Големина : 3 x 14mm/0.12" x 0.55"(Кол*Растојание); Име на Производ : за да се Префрлате Latch.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 12g(Материјал : Acero inoxidable; Peso : 12g.Пакет Содржина : 1 x Toggle Latch(Contenido del paquete : 1 x Toggle Latch.Лента со алатки Фиока од не ' Рѓосувачки Челик за да се Префрлате Latch Кутија Фати Hasp Главен 40mmx20mmx15mm Designed со нерѓосувачки челик материјал, издржлив да ја користите.Може да се користи на кутии, кутии, градите, итн.Еден совршен хардвер за дом, канцеларија, продавница, и така натаму.Завртки не се вклучени овде.Опис на Spanish Caja де herramientas Cajón де acero inoxidable Toggle Latch Кутија Фати Hasp Grapa 40mmx20mmx15mm Color директорот : tono plateado; Dimensión : 40 x 20 x 15 mm / 1.6' 'x 0.8' 'x 0.6' '(L * W * H) Tamaño де orificio де ла база де montaje : 3 x 14 mm / 0.12' 'x 0.55' '(Кол * Distancia); Tamaño де ла placa : 12 x 22 x 12 mm / 0.47' 'x 0.9' 'x 0.47' '(L * W * H) Tamaño del orificio де ла placa : 3 x 14 mm / 0,12' 'x 0,55' '(Кол * Distancia); Nombre del producto : за да се Префрлате Latch Material : Acero inoxidable; Peso : 12g Contenido del paquete : 1 x Toggle Latch.

R

Им се допаѓа и на купувачите