.

.

IDHBA idh од Свети Simons 12017-10B Премиум Квалитет Солидна Месинг Тешки Молчи Ролери Latch со Прилагодливи Плоштадот Штрајк, Масло Протри Бронза

IDHBA idh од Свети Simons 12017-10B Премиум Квалитет Солидна Месинг Тешки Молчи Ролери Latch со Прилагодливи

DEN 639.36
Износ

Премиум квалитет солидна месинг.Лице : 1-инчен х 3-3/8-Инчен, штрајк : 1-1/16-инчен x 2-1/4-инчен.Длабочина : 1-1/2 инчи.Тежина : 9.5 оз.Тешки.Професионална одделение квалитет вистински солидна месинг тешки молчи ролери latch со прилагодливи плоштадот штрајк од страна на idh.Лице : 1-инчен х 3-3/8-Инчен, штрајк : 1-1/16-инчен x 2-1/4-инчен, длабочина : 1-1/2-инчен, тежина : 9.5 оз.Од 1987 година, idh е обезбедување на широк спектар на високо квалитетни солидна месинг архитектонски и декоративни хардвер и бања прибор за нашите клиенти во целата држава и во странство.Нашите производи се стратешки позиционирана да се поднесе жалба на pro-корисници, кои побарувачка елеганција во цврста месинг во голема цени.

R

Им се допаѓа и на купувачите