.

.

Kwikset Потпис Серија 82730-001 82730 Latch, Полиран Месинг

Kwikset Потпис Серија 82730-001 82730 Latch, Полиран Месинг

DEN 320.16
Износ

Овој објект е 5" Backset Deadbolt Latch.Се Користи За Хардвер, Врата, Врата & Прозорец Хардверски Додатоци.Производот е произведен во Кина.Број на модел : 82730-001. Овој објект е 5" Backset Deadbolt Latch .Се Користи За Хардвер, Врата, Врата & Прозорец Хардверски Додатоци.Производот е произведен во Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите