.

.

12Pcs Нерѓосувачки Челик Пролет Натоварени Toggle Брави со 48Pcs Монтажа Завртки, AUHOKY Случај Кутија Градите Багажникот Latch Фаќа Hasps Прстиња (72mm Целокупната Должина)

12Pcs Нерѓосувачки Челик Пролет Натоварени Toggle Брави со 48Pcs Монтажа Завртки, AUHOKY Случај Кутија Градите

DEN 383.76
Износ

【Премиум Материјалот】Направени од добар анти-корозија нерѓосувачки челик материјал, издржлив да ја користите. 【Компактен Димензија】Вкупна Должина : Околу 72mm.Лост за Ослободување Големина : Прибл 44mm x 23mm.Контра Кука Големина : Прибл. 27mm x 20mm. 【Пролет Натоварени Дизајн】Лесно да го инсталирате, обезбедени како едно парче со појавување на завртки.Пролет натоварени дизајн и одлични напнатост се направи тоа, држете се цврсто додека блокирање. 【Широка Примена】Може да се користи на кутии, лента со алатки, случаи, фиока, градите, дрво кабинет итн. 【Пакет се Вклучени】12 Pcs x нерѓосувачки челик пролет toggle latch фаќа, 48 Pcs завртки(M4x20).Направени од издржлив анти-корозија нерѓосувачки челик материјал, навистина практична алатка и хардвер за да кутии, кутии, градите за дом, канцеларија, продавница и така натаму. ▶Високо Квалитетни Материјали Изработени од нерѓосувачки челик со анти- ' рѓа сопственост, цврсти, трајни и практични. ▶Пролет Натоварени Дизајн може да биде заклучена со катанец.Пролет натоварени дизајн и одлични напнатост се направи тоа, држете се цврсто додека блокирање.Моќен пролет е изграден така што е погодна за вибрации на опрема. ▶Лесна Инсталација Лесно да го инсталирате, обезбедени како едно парче со појавување на завртки.Удар мала дупка во позиција пред да започнете да завртка нив за да се избегне преминот кога затегнување на нив надолу. ▶Компактна Големина Вкупна Должина : Околу 72mm Лост за Ослободување Големина : Прибл 44mm x 23mm Контра Кука Големина : Прибл 27mm x 20mm ▶Широка Примена за да се Префрлате Брави може да се користат за toolboxes, DIY градите проект, накит кутија, кутија за складирање , обична алатка кутија, инструмент случај, багажникот, кабинетот и повеќе. ▶Пакет Содржина : ▶ 12 Pcs x Нерѓосувачки Челик Пролет Toggle Latch Фаќа ▶ 48 Pcs x Завртки(M4x20) Нашите Нерѓосувачки Челик Пролет Натоварени Фати Toggle ќе биде идеален додаток за дом, канцеларија, продавница, и така натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите