.

.

Магнетни HeavyDuty Кабинет Притисни за да го Отворите Latch 2 Пакет Злато Двојно Притисни за да го Отворите Вратата Двоен Допир Резиња за Кујна Брави Скриени Кабинет Фиока

Магнетни HeavyDuty Кабинет Притисни за да го Отворите Latch 2 Пакет Злато Двојно Притисни за да го Отворите

DEN 1559.76
Износ

【Пакување Листа】2 X Двојно притисни отворен кабинет брави; 12 X База Монтажа Завртки; 4 X Рамна глава завртки; 4 X Ултра тенок Лепило штрајк. 【Скриени Бравите 】Двојно Притисни за да го Отворите дизајн 4 пакет магнетна врата latch се што е еднакво на 8 pack притисни кабинет latch, која може да се closured или ослободен од страна на притискање на вратата.Скриена врата latch дизајн го прави кујна,спална соба и дневна соба изгледа пространа, повеќе чисти, уредни и совршен. 【Магнетни Фати Силен】Поголеми и подебели магнетни притисни latch тешки-должност пролетта механизам има доволно силна тензија да се направи оваа притисни за да го отворите вратата latch исклучително издржлив и безвременски избор.векот на траење до 20000 пати. 【Алуминиум Легура Школка】Тоа е направен од високо-квалитетна ABS и алуминиумски легури,многу издржливи и долготрајни.Монтажа на две елипсовиден дупки прво, со цел да се прилагоди место за да одговараат на затворање.Значи, вие не се грижите за тоа дали тоа може да биде тешко да се лоцираат на планината точно. 【Широка Примена,Лесно да го инсталирате】Опремени со заклучување со завртки и одредување на завртка.Завртки ќе одговара на кабинет вратата повеќе цврсто од лепило вратата latch.Инсталирање на четири завртки во дното заградата.Магнет совет може да се прилагоди за да 3мм.притисни за да го отворите вратата latch, широко се користи во семејството и фабрика област, погоден за кујната кабинет, фиока, кабинет, гардероба, облекување маса, итн.Боја Име : Злато Материјал : Алуминиум Тип : Скриени latch двојно фати дизајн Работел совршен за изграден кабинети!Лесно да се инсталира, лесно да се прилагоди и операција.Препорачуваме!Скриена врата latch дизајн го прави кујна, спална соба и дневна соба изгледа пространа, повеќе чисти, уредни и совршен.Кабинетот на допир latch направени од високо-квалитетни алуминиумски легури домување, силни и издржливи.со еластична спирала проектилот, таа има силни еластичност и стабилна тишина за време на префрлување.Двојно Притисни за да го Отворите дизајн 2 пакет магнетни притисни latch се еквивалентни на 4 пакет притисни кабинет latch паралелно конекција е повеќе погодно .Совршен за да се задржи вашиот кабинети и апарати за домаќинство затворени врати безбедно и сигурно.Притисни за да го Отворите Latch, Изградена-во пролет-натоварени клипот отворање и затворање на вратите само со туркање.Ја елиминира потребата за рачки или копчиња.Се создаде чиста, лесна изгледа без копчиња.Лесно да се инсталира, на двојно дејство е доволно силна за да им помогнам отвори една тешка врата со полици во него магнети држи тесна.Со цел да се обезбеди стабилност на главата.препорачливо е да се прилагоди 2 ~ 3мм.Пакет : 2 X Двојно притисни отворен кабинет брави 12 X База Монтажа Завртки 4 X Рамна глава завртки 4 X Ултра тенок Лепило штрајк.

R

Им се допаѓа и на купувачите