.

.

uxcell 2.24-инчен Железо Пролет Натоварени Пеперутка Пресврт Latch Чувар Toggle Менгеме - 2 Компјутери (Црна)

uxcell 2.24-инчен Железо Пролет Натоварени Пеперутка Пресврт Latch Чувар Toggle Менгеме - 2 Компјутери (Црна)

DEN 371.76
Износ

[Телото Големина] - 57mm x 65mm / 2.24" x 2.56" (L*W). [Лесен за Употреба] - Лесно ракување actuated од fingertip притисок на крило. [Карактеристики] - Водител на плочата е staked да се задржи на latch од паѓање отвори. [Материјал] - Направен од железо, заврши со електрофореза боја, antirust и убава. [Широко се Користи] - се Користи да се обезбеди мали врати, кабинети, алатка кутии, гардероби, риболов форт и риболов кутија итн.Направен од железо, заврши со електрофореза боја, antirust и убава.Лесно ракување actuated од fingertip притисок на крило - 180 степен пак брави и ја отклучува единица.Се користи за да се обезбеди мали врати, кабинети, алатка кутии, гардероби, риболов форт и риболов кутија итн.Лесен за инсталација од страна на навртки, и ве молиме, имајте предвид дека завртки не се вклучени овде.Спецификација : Материјал : Iron Finish : Електрофореза paint Mounting Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16"Телото Големина : 57mm x 65mm / 2.24" x 2.56" (L*W)Кука Големина : 31mm x 17mm x 1.6 mm / 1.22" x 0.67" x 0.063" (L*W*T) Пакет Содржина : - 2 x Пеперутка Брави.

R

Им се допаѓа и на купувачите