.

.

Coochy Плус Интимни Бричење Целосен Комплет - ЦИТРУС ЕЛИКСИР & Органски После Бричење Заштита Смирувачки Крем – Антиоксидантна Формула Спречува Жилет Изгореници, Чеш

Coochy Плус Интимни Бричење Целосен Комплет - ЦИТРУС ЕЛИКСИР & Органски После Бричење Заштита Смирувачки Крем

DEN 581.04
Износ

Inti MD COOCHY ПЛУС е луксузен Интимни Бричење Крем, специјално формулиран за жените повеќето приватни, чувствителен, и интимни области.Уживајте во поблиску бричат, благодарение на заштитна бариера Inti MD COOCHY ПЛУС форми на вашата кожа.Откријте начин за коса-слободен кожа која е слободна од грозен испакнатини и непријатно ingrown влакната.Прекинете со употреба доколку се јавува нервоза.Сува, Цитрус Еликсир испорачува сугестивна мириси на топло килибар, сандаловина, и ванила за целиот избричат што ви остава чувство invigorated и сосема нов.PH БАЛАНСИРАНА - Идеален вагинален p H ниво е помеѓу 3.Inti MD COOCHY ПЛУС е развиена и подобрен врз основа на најефикасен, доверлив интимни бричење крем формула.НАВЛАЖНУВАЧКИ+ FORMUA - Формулирани со 5 моќен навлажнувачки, и витамини-богата агенти кои драматично ја подобрува вашата интимна бричење искуство; Маслото од Јојоба / Масло од Авокадо / Алое Вера / Шеј Путер / Маца Корен.Произведено во САД.Нашите патент-очекување формула, сложена биланс на со пет моќен навлажнувачки, и витамин богати агенти драматично се намали и да ги смири заедничко бричење иритации како жилет гори, жилет се судрат, во-расте косата, чешање, како и над-сушење.5 за вашиот вагината.Inti MD COOCHY ПЛУС е формулиран за интимни области и за повеќето типови на кожа, така што може да биде безбедно да се користи на вашето тело.За да се спречи жилет испакнатини, во-расте косата, жилет гори, или осип предизвикани од други производи за бричење, НАВЛАЖНУВАЧКИ+ агенти омекнува косата и форми невидлива штит на вашата кожа да ја испорача блиску shaves дека не остави траги или оштетување на вашите интимни кожата.COOCHY ПЛУС, бренд на интимни избричат креми за над 30 години, е горда да се воведат најновите и во двете бричење и сетилното искуство.Искуство Поблиску Бричат и Помазна Кожа.Inti MD COOCHY ПЛУС остава кожата мека, мазна, и moisturized.Патент-очекување на формула помага да омекне дури и најпознатите крупни тело, коса, како што се срамни влакна и underarm коса.Сега можете да уживате во alluring, коса-слободен кожата.Ве молиме да се изврши patch тест пред да аплицираат.

R

Им се допаѓа и на купувачите