.

.

9Агилност Вежби Пречки Брзина Обука Пречки фудбал Фудбал Кошарка Песна(Пакување од 5)

9Агилност Вежби Пречки Брзина Обука Пречки фудбал Фудбал Кошарка Песна(Пакување од 5)

DEN 2196.00
Износ

Пакување : сет од 5 девет инчи брзина пречки.Материјал : направен од лесен, трајни ПВЦ,.Бои : портокалова,жолта,и h флуоресцентно зелена се avalible,без разлика дали сте обука во затворени простории или на отворено, овие светло обоени брзина, агилност обука пречки се обезбеди лесно видливост.Обука : изградба на енергија, подобрување на агилност, брзина, координација, и подобрување на целокупната атлетските перформанси.Одлично за нозете обука се Подобри нога-брзина и тонот нога мускулите.

R

Им се допаѓа и на купувачите