.

.

SPECIALMAGIC Capri Sweatpants за Жените Секојдневен Кавер-Исече Joggers со Џебови Јога Работи

SPECIALMAGIC Capri Sweatpants за Жените Секојдневен Кавер-Исече Joggers со Џебови Јога Работи

DEN 455.76
Износ

Drawstring затворање.Машина За Миење.УДОБНОСТ – Дише мека француски тери со се водат за дополнителна удобност.DETAILS – Страна џеб и двоен контраст бели ленти детали со флексибилни rib детали во ткаенината.ГОЛЕМИНАТА – За лабава baggy одговара ние ви препорачуваме да го големина до една големина.ФИТИНГ – Тенок фитинг погоден за џогирање, трчање, јога, дневна, повик носат и активности на отворено.ИНСТРУКЦИИ за ПЕРЕЊЕ - Нежно машина за миење под 40 степен целзиусови степени или рака мие.

R

Им се допаѓа и на купувачите