.

.

DALIZHAI777 DVD Полица Винил Рекорд за Складирање на Носителот, Дрво Стои со Јасни Акрилик Завршува - Прикажете го Вашиот Синглови и LPs во Оваа Модерна Преносни Rack Единица C

DALIZHAI777 DVD Полица Винил Рекорд за Складирање на Носителот, Дрво Стои со Јасни Акрилик Завршува - Прикажете

DEN 885.60
Износ

Таа s едноставна, како и елегантен meshes со било која шема на бои, стил или Најдобро од сите винил складирање зема многу малку простор.Материјал : дрво.Големина : 34x19x18cm.Нашите винил евиденција застане не се користи само како винил рекорд сушење решетката.Но, исто така, ќе ви помогне да го решите преку винил евиденција, списанија, книги, брошури, електронски пораки, лаптопи и други предмети и да ја задржите вашиот биро уредната.Тоа го прави голем дар за секој сериозен audiophile или винил музика ентузијаст.Имајте Цд-а организирана и се на дофат на вашите прсти.Име : Евиденција за Складирање Носителот Материјал : wood Size : 34x19x18cm(1 инч =2.54 см или 1cm = 0.393 инчи)Содржи екранот стојат само, нема други decorations Packing Листа : 1 x Рекорд на Чување од Носителот Прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината пред купување, големината е мерени рачно, ве молиме да се разбере за некои мали грешки.2. Не постојат други предмети освен производот, во производот фотографии.3. Поради екран, амбиентална светлина и други причини, боја на светлина перцепција е малку поинаква.4. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

R

Им се допаѓа и на купувачите