.

.

KinHwa Големи Абсорбента Микрофибер Автомобил Сушење Крпа Нула Бесплатно Автомобил Мие Крпа Ултра Мека Чистење Авто Детали Крпи 3 Pack 16inch x 24inch (Navybluex3, 16Inchx24Inch)

KinHwa Големи Абсорбента Микрофибер Автомобил Сушење Крпа Нула Бесплатно Автомобил Мие Крпа Ултра Мека Чистење

DEN 284.16
Износ

ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ МИКРОФИБЕР АВТОМОБИЛ СУШЕЊЕ КРПА : Ако имате навика за која глава-претворање сјај на еден убав автомобил, не гледам подалеку од овие луксузни професионална одделение големи абсорбента автомобил чистење крпи со Kin Hwa.ПОБРЗО и ПОЛЕСНО СУШЕЊЕ - Само Допрете го и Апсорбира!Најдобри перформанси загарантирана, од вршење на авто детали крпи.НУЛА БЕСПЛАТНО АВТОМОБИЛ МИЕ КРПА - Особено мека тери апсорбира вода и понесете честички истовремено за да се заштити површината.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Овие големи микрофибер автомобил чистење крпи се идеален избор за примена на спреј восок,полирање, чистење, сушење, со овие мека нула бесплатно крпи за чистење можете да прашина, чистење, чиста и сува целиот свој дом, канцеларија и автомобил!Чисти се, дури и на windows, со само една крпа. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад, па обидете се што ризик.Сакаме овие се ултра-меки микрофибер автомобил миење и сушење пешкири, а ние знаеме и ќе ги сакам премногу.Kin Hwa Големи Абсорбента Микрофибер Автомобил Сушење Крпа Нула Бесплатно Автомобил Мие Крпа Е Најдобар Избор за Вас!Specification Color : Црна, Темно-blue Material : Полиестер : 80% / Polyamid : 20%Големина : 16inch x 24inch(L) Kin Hwa микрофибер автомобил сушење пешкири се екстра мек премиум квалитет крпи за секој детали работа.Микрофибер природни својства дозволуваат тоа да се апсорбираат повеќе вода од памук и во исто време ви помогне да се елиминира последните валкани места пропуштени за време на миење.Микрофибер е многу издржлив и ќе трае неколку стотици мие, се уште е доволно нежна да биде многу безбедно на on боја.Работи одлично насекаде : Овие микрофибер автомобил чистење крпи се ефективни и обновливи алатка за чистење на вашиот автомобил, камион, брод, или домаќинство површини.Измијте Инструкции : 1. Машина washable2. Собори сува ниска или воздух dry3. Не ткаенина softener4. Не iron5. Не bleach Warmly Забелешка : ➤ Машина за миење со благ течен детергент (слободен од бои, мириси, кајгана & softeners).➤ Собори сува ниски, а не од железо.➤ Не користите било која ткаенина омекнувач како оваа сабо на microfibers и ја намалува ефикасноста.➤ Не користат хлор кајгана.➤ Се измијат само со други не-linting материјали (НЕ Памук!) да се одржува соодветна нечистотија-грчевито држејќи се за својства.

R

Им се допаѓа и на купувачите