.

.

Потпис Tumblers Шарени Ананас Заврши на Јасни 16 Унца Двојно Ѕидови Патување Гимнастик Кригла со Тиркизна Лесно Sip Капак

Потпис Tumblers Шарени Ананас Заврши на Јасни 16 Унца Двојно Ѕидови Патување Гимнастик Кригла со Тиркизна Лесно

DEN 432.00
Износ

Се продаваат како еден (1) Гимнастик кригла со еден (1) координирање капак; совршено се Вклопува во стандардната големина на купот на носителите за лесен и удобен on-the-go пијалок.Оваа Шарени Ананас Заврши Гимнастик има 16 унци на вашите омилени пијалаци; Отстранлив капак карактеристики слајд затворање на врвот за лесно да ги пие и помалку одлевање.Издржливи, да се загрози доказ материјал е микробранова печка и машина за миење садови безбедно; Патување во стил при додавање еден допир на забава во вашиот утрински кафе рутина.Потпис Tumblers двојно ѕидови изолирани дизајн намалува кондензацијата па вашите топли пијалаци останат топли и ладни пијалоци остане ладно!.Со гордост се направени во САД; Бродови во заштитна амбалажа подготвени за лесно kinki.

R

Им се допаѓа и на купувачите