.

.

Накит Кутија за Накит Кутија - Дрвени стакло види кутија Карбонски Влакна Шема Види Кутија Екран зачувување Случај со Стакло Врвот на Жените (Боја : A)

Накит Кутија за Накит Кутија - Дрвени стакло види кутија Карбонски Влакна Шема Види Кутија Екран зачувување

DEN 1101.60
Износ

★Карактеристики на современите дрво стил капак. ★With12 види перници - погодна за сите заеднички се види големини. ★Модни луксузни види складирање кутија со 12 мрежа.Ова се види кутија може да биде фантастичен складирање објект да ги зачувате вашата колекција на рачни часовници, накит и други мали tidbits, додека одржување на засебен стил и обезбедување на целокупната заштита. ★Надворешни димензии : ширина 40 см, длабочина 25cm, висина 12cm. ★Простор за 12 види.Отстранлив перници се обезбеди дополнителна заштита за вашата колекција и, исто така, може да се направи простор за други додатоци.Ова Цврсто Дрво Види Екранот Кутија Приказ е совршен за чување и прикажување на вашите часовници, нараквици и алки.Оваа часовници кутија за складирање дизајн со здрав дрвени структура се создаде атмосфера дома за вашите часовници.Горниот Материјал & Workmanship High Одделение Дрво Едноставна структура, таписерии изработка и компактна структура.1 X Накит Складирање Кутија.

R

Им се допаѓа и на купувачите