.

.

Шини Сина Чекор Столче Медиокритет Прилагодливи Cushioned Тоалетот Седиште со Чекор Столче,до 75kg,Медиокритет Тоалет Тренер за Момчиња и Девојчиња Бања или Деца

Шини Сина Чекор Столче Медиокритет Прилагодливи Cushioned Тоалетот Седиште со Чекор Столче,до 75kg,Медиокритет

DEN 2820.72
Износ

УНИВЕРЗАЛНИОТ ДИЗАЈН, И ПРИЛАГОДЛИВИ : овој Тоалет Бустер Седиште е погодна за сите типови на тоалетите (освен квадратен).Нозете и на педалата се и прилагодливи, така можете да продолжите да ја користите кога детето расте.Мазна внатрешност површината дизајн го прават чистење бриз, се повлече на еден-парче отстранлив писоар за лесно чистење, тежина капацитет е 60 килограми, погоден за деца на возраст од 6 месеци до 6 години.РАЗНОВРСНА : Одлична за никаде деца треба дополнителен поттик.Gripper Рачки за Стабилност & Доверба.Прилагодлива висина, лесен за чистење и хигиена.Нашите Пруги Тоалет Седиште Опфаќа е дизајниран така што вашето дете е комфорно и безбедно .Ова светло обоени опсег е докажано дека може да се направи предизвик искуство многу повеќе забава и возбудливи.Дизајнот е практично премногутоа е лесен и лесно пренослив така можете да го земете со вас на одмор, како и користење на тоа дома.што е одличен начин да се поттикнете го детето да започне во тоалет обука.За дополнителна стабилност на Перница Тоалет Седиште е дизајниран со не се лизга стабилна нозе и може да се одржи до 100kgs.Предупредувања & Користат Чисти пред употреба, користејќи благ сапун и влажна крпа.Не користете груби абразиви.Чисти по секоја употреба.Секогаш користете со возрасни надзор.Овој производ не е играчка.Никогаш не оставајте децата без надзор.Увид чекор столче пред секоја употреба.Ако има било какви знаци на слабост или штета, веднаш да ја отфрлите.Не Преоптоварување, Максимална тежина 100kg. - Не се лизга нозе - Здрав и безбеден - Лесни - Целосно безбедност тестирани Дел од Шините тоалет обука спектар – овој дизајн е исто така достапен во постојан медиокритет и обука седиште.Предупредување!За внатрешна употреба.Фрлете веднаш ако има било какви знаци на оштетување или слабост.Секогаш користете возрасни надзор.Овој производ не е играчка.Максимална тежина 80kgs.Не преоптоварување.Несоодветни за деца под 36 месеци поради потенцијалните мали делови кои може да се гуши опасност.Ве молиме прочитајте ги инструкциите внимателно и да се придржуваат на пакување за идна употреба.УНИВЕРЗАЛНИОТ ДИЗАЈН, И ПРИЛАГОДЛИВИ : овој Тоалет Бустер Седиште е погодна за сите типови на тоалетите (освен квадратен).Нозете и на педалата се и прилагодливи, така можете да продолжите да ја користите кога детето расте.ПРЕНОСНИ & КАВГА СЛОБОДЕН : Лесни практични & количка за Тоалет Чекор Седиште за малите.Најдобар избор за патувања & одмори, Медиокритет Седиштето може да се собере на врвот на сите возрасни тоалети.Набори во компактен & преносни дизајн кој може да се вклопи во било каде.Лесен за употреба, кога сте на т.

R

Им се допаѓа и на купувачите