.

.

Шини Green Тоалетна се Справи со Праска Срце Шема Прилагодливи Тоалет Адаптер со Чекор Столче,до 60kg,Тоалет Перница за Детето Деца

Шини Green Тоалетна се Справи со Праска Срце Шема Прилагодливи Тоалет Адаптер со Чекор Столче,до 60kg,Тоалет

DEN 2770.32
Износ

Одговара најмногу тоалет.ПРЕНОСНИ & СВИТЛИВА : Лесни го прави лесен за носење за појдовни или патување, лесно да се конвертира во виткање тренер седиште.Мека перница може да се совпаѓаат со било кој стандарден тоалет седиште.Тоалетите Седиште е идеален за постигнување на тоалет, мијалник, а пораснале кревет или на маса.Двојки како се игра седиште.Најдобра Услуга : Вашата удобност и практичност се важни за нас.Искрено се грижи за вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви послужи wholeheartedly.Во потрага по производи за дете тоалет обука?Па, нашите безбедно и удобно медиокритет обука тоалет седиште е решение!Шини Чекор Скалило Стол е направен од високо-квалитет и животната средина ПП материјал, BPA-FREE.Прекрасна шема на Медиокритет Скала поттикнува на вашето бебе да се оди кога прв пат се користи тоа.На е голема функција за да се спречи било spillage, погоден за момчиња и девојчиња.На Медиокритет Чекор Скала е многу лесен и пренослив, и може да се земе било каде да патуваат со & користи дома.Дршката поддршка дава добра потпора и дојде со четка за чистење за подоцнежна употреба.Погоден за 1 до 7 години децата години и за бебиња.На Медиокритет Седиште со Скала доаѓа со мека перница која дава пријатно чувство кога седи и да избегнува какви било осип на кожата.Тоа е исто така лесно да се чисти.Пак дојде може да биде ставена во тоалетот седиште за да се спречи лизгање.Постојат два прицврстување барови кои нудат добра стабилност.Ова е универзален медиокритет обука тоалет седиште и одговара на повеќето круг, овал и квадрат тоалет седиште.BPA FREE & НЕ ТОКСИЧНИ PP : Користење на Не-токсични PP материјал, BPA free, го прави своето безбеден за деца.Лесен за монтажа & save : Еднаш изградена, на Loo Седиште Чекор лесно можат да бидат сместени на сигурно во тоалет и задно по употреба, заземаат мал простор кога се потпре против wall More Хигиенски исправна и Чиста : Оваа количка Медиокритет Тоалет Седиште опфаќа важат за речиси сите стандардни тоалети кои ви даде поголема удобност при преземањето на вашите деца да јавни тоалети кои како што знаете не се најчистите места.Само користење антисептик брише за да ги избрише чистење на седишта кои се избегне директен контакт со јавните тоалети и да се спречи ширењето на ефикасно.Модерни бои со зачудувачки цртан филм дизајн,вашето дете ќе изгледа очекувам да го користите it Best Услуги : удобноста и практичноста се важни за нас.Искрено се грижи за вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви послужи.

R

Им се допаѓа и на купувачите