.

.

Healifty 4pcs Дрво Четка Косата и Расчешлајте Поставите Гребло Detangling Hairbrush Опашка Чешел Заб Чешел Воздух Перница Масажа Четки за Долго Кратко Тенка Кадрава Сува Коса Све?

Healifty 4pcs Дрво Четка Косата и Расчешлајте Поставите Гребло Detangling Hairbrush Опашка Чешел Заб Чешел

DEN 506.16
Износ

Дрво Четка Косата и Расчешлајте Поставите Гребло Detangling Hairbrush Опашка Чешел Заб Чешел Воздух Перница Масажа Четки за Долго Кратко Тенка Кадрава Сува Коса.губење на косата и да се грижи за вашата коса совршено.мора да се има добар објект дома.Овие чешли се направи, што е многу безбедна и здрава, а е добра за косата и скалпот.Изработени од целиот парче% 100 природен, кој е направен рачно полирање, без било боја.косата четка нема да ја оштетат косата стандард пластична четка и ќе помогне да се создаде шик и сјајна коса.Природен дрвен материјал е најдобар избор за алергиски луѓе.Неговата и добро спакувани совршен подарок за Денот на Вљубените, Мајки Ден, денот на Благодарноста, Божиќ, Годишнина и Роденденот на вашата девојка, момче, сопруга, мајка, татко, сестра ми и пријателите.Овие Мазна Коса Чешли се многу погодни за семејство, патувања, надворешна употреба, итн.Опис Направени од цела парче% 100 природен, кој е направен рачно полирање, без било боја.косата четка нема да ја оштетат косата стандард пластична четка и ќе помогне да се создаде шик и сјајна коса.Природен дрвен материјал е најдобар избор за алергиски луѓе.Карактеристики - Материјал : Nan, Свиња Влакната, PP - Големина : 23. 00 X8. 00 X3. 50cm/ 9. 04 X3. 14 X1. 38in - Боја : Светло Кафеава Пакет, Вклучувајќи 4 x Чешли.

R

Им се допаѓа и на купувачите